Najlepsze drogeryjne podkłady

Ile razy wydałyśmy pieniądze na jakiś beznadziejny podkład… za ciemny, za jasny, zła konsystencja, nie ten efekt, ciemniał na twarzy… największy ból po kupnie, zwłaszcza jeśli nie należał do najtańszych. W dzisiejszym wpisie przedstawię wam 5 drogeryjnych podkładów, które moim zdaniem zasługują na naszą uwagę.

  1. REVLON- COLORSTAY / około 24 zł /

Przede wszystkim jego znacznym plusem jest bardzo jasny odcień. Należę do bladych osób, dlatego ciężko jest mi znaleźć odpowiedni kolor i Revlon Colorstay sprostał temu zadaniu. Podkład ładnie maskuje różne niedoskonałości, jest trwały (“zastyga” na kilkanaście godzin), konsystencja jest gęsta przez co ciężko jest go wydobyć z buteleczki, która nie posiada pompki co dla wielu z was na pewno będzie niemiłym zaskoczeniem. Ogólnie podkład jak najbardziej na plus jeśli zależy nam na zmatowieniu cery.

revlon-colorstay-makeup-podklad-do-cery-mieszanej-i-tlustej

2. BOURJOIS- HELATHY MIX / około 40 zł /

Chyba jeden z najbardziej znanych podkładów Bourjois. Przeznaczony dla każdego typu cery. Jednak jego działanie jest przeciwne do wyżej wymienionego Revlonu. Ma on za zadanie rozświetlić, ujednolicić oraz nawilżyć naszą twarz dzięki ekstraktowi z owoców. Trwałość, konsystencja jak najbardziej na plus, ale musimy pamiętać, że ma on za zadanie pielęgnować naszą cerę, a nie maskować różne niedoskonałości.

925740095s

3. MAX FACTOR- LASTING PERFORMANCE / około 25 zł /

Podkład przeznaczony dla cery mieszanej oraz tłustej, która ładnie zostanie zmatowiona. Myślę, że wiele z nas widziała go w profesjonalnych turtorialach makijażowych ze względu na jego mocne krycie oraz długą trwałość makijażu, a ponad to jest odporny na ścieranie. Do tego ma lekką konsystencję, którą ładnie można rozprowadzić na naszej twarzy.

max-factor-lasting-performance-podklad-101-ivory-35-ml-b-iext43161117

4. LIRENE- CITY MATT / około 17 zł /

Jak sama nazwa wskazuje jest to również podkład matujący, z niższej półki cenowej. Ale jednocześnie ma właściwości wygładzające i ujednolicające cerę- tak jak podkład Bourjois- zawdzięcza to zawartości witaminy E oraz C.

698_01_5899

5. RIMMEL- WAKE ME UP / około 30 zł /

Idealny produkt na nadchodzącą wiosnę oraz lato. Przeznaczony dla osób posiadających cerę suchą oraz normalną z widocznymi oznakami zmęczenia. Producent zapewnia efekt rozświetlenia, promiennej oraz nawilżonej cery. Do tego posiada filtr SPF 15.

bcc01-wak_wprsrrx

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s