Pudry

Były bazy, podkłady, korektory, a więc przyszedł czas na najbardziej polecane przeze mnie pudry. W końcu żadna z nas nie lubi żeby jej nosek się świecił- zajmę się pudrami matującymi, bo z takimi mam największe doświadczenie.

  1. Ecocera- Puder ryżowy Fixer- ok. 19zł

Oczywiście na pierwszym miejscu musi się znaleźć fenomenalny, na pewno wielu z nam znany puder ryżowy z Ecocery. Zapewnia mat na kilka godzin, nie należy do górnej półki cenowej, na pewno nie będzie za ciemny na żadną z nas, a przede wszystkim nie jest widoczny na twarzy.

pol_pl_Ecocera-Puder-Ryzowy-Fixer-matujacy-15-g-787_2

2. Paese, puder ryżowy- ok. 40zł

Jest on również jednym  z najbardziej polecanych pudrów ryżowych, jednakże jego cena jest już dwa razy wyższa. Użytkowniczki podkreślają, że doskonale spełnia swoje zadanie, czyli matuje nawet do 7 godz. nie pozostawiając białego wykończenia. Ponadto nie wysusza skóry i nie zatyka porów. Jego dodatkową zaletą jest fakt, iż jest bardzo wydajny.

Paese-puder-ryzowy

3. Catrice, All Matt Plus Shine Control Powder- ok. 15zł

Kolejnym polecanym pudrem jest Catrice. Tak jak poprzednicy nie wysusza, nie zatyka porów, matuje, jest wytrzymały. Jednak posiada pewną wadę- nie posiada ani gąbeczki, ani lusterka, dlatego polecam go do użytku domowego.

Catrice-All-Matt-Plus-Shine-Control-Powder.png

4. Kryolan, puder matujący- ok. 70zł

Kryolan jest marką kosmetyków przeznaczoną dla aktorów scenicznych- stąd już wyższa cena, ale również gwarancja trwałości. Kosmetyk pięknie pachnie, nie uwydatnia się na skórkach, a do tego jest większej pojemności i do tego bardzo wydajny, dlatego warto do niego dopłacić. Jedyną wadą jest dołączona gąbeczka- nadaje się jedynie do kilku użyć, a potem możemy ją wyrzucić.

Kryolan-puder-matujacy

5. Eveline, mineralny puder matujący- ok. 15zł

Nie pozostawia plam, nie zatyka porów, wygładza i dostosowuje się do koloru skóry. Delikatnie pachnie i jest bardzo wydajny. A do tego kusi ceną… 🙂

Eveline-Matujacy-puder-mineralny.png

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s